Usługa deratyzacji – Kielce

Usługa deratyzacji – Kielce

Deratyzacja czy też potocznie zwane – odszczurzanie, to pozbywanie się za pomocą dostępnych środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych uciążliwych gryzoni, najczęściej myszy i szczurów. Wytępienie gryzoni często jest konieczne ze względu na to, że przenoszą one różnego rodzaju choroby, a zainfekowane ośrodki miejskie stają się miejscem niebezpiecznym do życia.

Szczury i myszy często pojawiają się domach, w ich piwnicach i na strychach. Gryzonie zakładają gniazda tam, gdzie mają bezpieczny i stały dostęp do pożywienia. Jak rozpoznać obecność szkodników w budynku? Zwykle możemy zauważyć charakterystyczne odchody, ślady zębów na produktach spożywczych, a także usłyszeć charakterystyczne chrobotanie. Co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić? Najskuteczniejsze będzie podjęcie decyzji o skorzystaniu z usług profesjonalnej firmy świadczącej usługę deratyzacji. Deratyzacją w Kielcach zajmuje się firma DDD Protect. Dzięki wynajęciu usług profesjonalistów możemy być pewnymi, że szczury i myszy nie wrócą na naszą posesję.

Deratyzację można przeprowadzić różnymi metodami. Najczęściej stosowanymi metodami w budynkach użyteczności publicznej lub domach są metody chemiczne i mechaniczne. Pierwszą czynnością, jaką powinna wykonać profesjonalna firma jest identyfikacja obecnych gryzoni, podjęcie odpowiednich decyzji odnośnie do unieszkodliwienia szkodników, a następnie wdrożenie profilaktyki, która uniemożliwi szczurom lub myszom powrót do wcześniej zainfekowanego otoczenia. DDD Protect świadczy wszystkie te usługi na najwyższym poziomie wykonawstwa.

– Chemiczne – stosowanie różnego rodzaju trutek: pastylek, kostek, granulatów i płynów.

– Mechaniczne – pułapki żywo-łowne, pułapki sprężynowe, innego rodzaju pułapki.

Ponadto firma DDD Protect na terenie Kielc oferuje swoje usługi firmom spożywczym, produkcyjnym, firmom, które posiadają niezabezpieczone serwerownie i sprzęt komputerowy.

DDD Protect zapewnia monitoring obecności gryzoni na terenie zakładów pracy, zabezpieczanie ich przed powrotem szkodników i usuwanie ich, gdy ponownie się pojawią.

Dodaj komentarz