Magia błysku, czyli płynny rozświetlacz do ciała

Magia błysku, czyli płynny rozświetlacz do ciała

Makijaż to dla większości kobiet nieodłączny element ich każdego dnia. Bardzo często panie przeszukują strony internetowe, aby znaleźć coraz to nowsze trendy. Tak jak moda się zmienia, zmieniają się również techniki makijażu. Z łask makijażystek, nie wychodzi natomiast płynny rozświetlacz do ciała, który jest w stanie rewelacyjnie pokreślić nasze ciało.

Jak aplikować płynny rozświetlacz do ciała?

Na początku należy zwilżyć ciało, możemy dokonać tego np. mgiełką do twarzy. Wybrana partia ciała powinna być wilgotna, ale nie mokra, gdyż po mokrej skórze mógłby spłynąć zaaplikowany produkt. Warto mocno wstrząsnąć buteleczką , aby wymieszać wszystkie składniki. Następnie należy nabrać na pędzel lub dłoń od dwóch do pięciu pompek rozświetlacza, w zależności od partii, na którą będziemy go nakładać. Na nogi i dekolt warto wykorzystać więcej produktu. Szybkimi i zdecydowanymi ruchami rozcieramy rozświetlacz, do momentu, gdy smugi nie będą widoczne. Jeśli chcemy uzyskać mocniejszy efekt blasku, możemy dołożyć drugą warstwę produktu. Oczywiście należy pamiętać, że grubsza warstwa może być bardziej podatna na ścieranie.

Jakie korzyści daje nam uzupełnienie makijażu rozświetlaczem?

Zadaniem rozświetlacza jest dodać skórze blasku i zdrowego wyglądu, maskując tym samym zmęczenie. Za pomocą tego produktu możemy również wykonturować poszczególne partie ciała. Skóra po dodaniu blasku, wygląda promiennie, świeżo oraz zdaje się być wypoczęta. Korzystając z rozświetlacza możemy uwydatnić nasze obojczyki lub kości policzkowe. Stosując go na takie partie jak nogi czy ręce, dodajemy naszej skórze zdrowego wyglądu, zwłaszcza przy dobrym oświetleniu. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, możemy dobrać odcień idealny dla naszej karnacji. Chłodniejsze tony takie jak srebrny pasują do kobiet o jasnej karnacji. Natomiast ciepłe barwy, takie jak złoty, idealnie podkreślą naszą opaleniznę.

Czym charakteryzuje się dobry rozświetlacz do ciała w płynnej formule?

Oczywiście każda z pań może mieć swoje własne preferencje, natomiast do najczęściej wybieranych możemy zaliczyć te produkty, które posiadają poszczególne cechy. Po pierwsze, posiadające nietłustą formułę, która jest przyjemna w aplikowaniu. Po drugie szybko zastygające, na których wyschnięcie nie trzeba długo czekać. Co więcej, dające efekt gładkiej tafli błysku, która nie zawiera smug. Dodatkowo, te które pozwalają na stopniowanie efektu blasku. Dzięki temu, w zależności od okazji możemy zmieniać efekt końcowy. Tym samym, nie musimy kupować kilku produktów o rożnym stopniu intensywności.

Dodaj komentarz