Znany Księgowy – rzetelne biuro księgowe

Znany Księgowy – rzetelne biuro księgowe

Biuro otwarte zostało jako odzew na rozwijający się rynek indywidualnych przedsiębiorstw, poszukujących wsparcia w zarządzaniu poprzez powierzenie własnych finansów i związanych z nimi procesów – zaufanej i rzetelnej księgowej. Jesteśmy świadomi, iż oczekiwania klienta będą zawsze uzależnione obecnym poziomem jego rozwoju, a także głównymi celami jakie sobie stawia. Gwarantujemy indywidualne czy też całościowe podejście do Klienta, dogłębną obserwację specyfiki jego działalności jak również jego potrzeb. Dysponujemy nie tylko wiedzą czy praktyką w ramach prowadzenia ksiąg rachunkowych, ale również wsparciem zespołu radców prawnych, notariusza czy konsultantów z branży IT czy agencji reklamowej. W relacjach z Klientami dbamy o niekorporacyjną atmosferę. Przedsiębiorcy codziennie stają przed niełatwymi wyzwaniami. My im w tym pomagamy. Dodatkowo zawsze myślimy o dostosowaniu naszych usług do wymagań klienta. Cechuje nas dobra lokalizacja w każdym mieście w Polsce. Nasi eksperci mają niezbędne ubezpieczenie OC. Wszelkie usługi świadczymy z odpowiednią starannością i z zachowaniem najwyższego poziomu obsługi Klienta.

biuro rachunkowe Znany Księgowy ceny

Abonamentowa oferta biura rachunkowego Znany Księgowy

Naszą ofertę dedykujemy do biznesmanów, dla których ważna jest obsługa księgowa elastyczna do potrzeb. Fachowy zespół księgowych przedstawi ofertę do osobistych potrzeb każdego Klienta. Prowadzenie spraw podatkowych a także kadrowych przedsiębiorstw o różnym charakterze działalności gospodarczej, zarówno posiadających osobowość prawną (spółek z o.o.), spółek komandytowych, partnerskich oraz osób fizycznych oraz spółek cywilnych, a także wieloletnie doświadczenie w kołobrzeskim urzędzie skarbowym pozwala nam zaoferować usługi księgowe zaspakajające potrzeby każdego Klienta. Jako dystrybutor najwyższej jakości usług z działu kadr i płac zależy nam na tym, by naliczanie wynagrodzeń a także prowadzenie akt pracowniczych następowało się zgodnie z przepisami i w tym celu ciągle poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności. Prowadzimy z ramienia Klienta korespondencje z ZUS i US w sprawach zaległości – udowadniamy, składamy pisma i korekty niezbędnych dokumentacji aż do całkowitego zakończenia postępowań. Oferujemy zachęcającą relację jakości usług do ich ceny. W przeciwieństwie do innych biur księgowych nie naliczamy ukrytych dopłat za każde zadanie niemieszczące się w standardowym zestawie usług. Oferujemy kompleksowość usług księgowych w twojej firmie. Sprawdź nasze biuro rachunkowe i poznaj cennik prowadzenia księgowości w twojej firmie – znany-ksiegowy.pl.

Mamy nadzieję, że już niedalekiej przyszłości się poznamy i zaczniemy owocną relację biznesową. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biznesie.

Dodaj komentarz