Jak zrobić sztuczną krew w domu?

Jak zrobić sztuczną krew w domu?

Jedną z umiejętności życiowych, którą szczególnie warto posiąść o tej porze roku, jest zdolność do przygotowania porcji sztucznej krwi w mgnieniu oka. W końcu sztuczna krew jest jednym z podstawowych elementów Halloween. Nawet jeśli nie masz czasu na naprawdę świetny kostium, odrobina sztucznej krwi może zmienić twoje przeciętne przebranie w coś naprawdę przerażającego.

Oczywiście, zawsze możesz kupić gotową krew online lub w sklepie. Ale gdzie w tym cała zabawa? Łatwo (i fajnie) jest zrobić własną. Ponadto prawdopodobnie masz już w domu wszystkie składniki potrzebne do jej wykonania, więc jest to również tańsze rozwiązanie.

Niezależnie od tego, czy zamierzasz użyć jej do makijażu na Halloween, dodać krwawe odciski dłoni do upiornych dekoracji, czy trzymać pod ręką partię do straszenia rodziny w późniejszym czasie, nadszedł czas, abyś nauczył się robić własną sztuczną krew.

Wejdź do naszego laboratorium.

Wejdź do naszego laboratorium, gdzie ciężko pracowaliśmy, eksperymentując z kilkoma przepisami, aby aby znaleźć najobrzydliwszą, najfajniejszą, najbardziej przerażającą i najbardziej realistyczną sztuczną krew. Wybierz swój ulubiony, aby rozpocząć tworzenie własnej partii, a następnie udaj się do laboratorium i stań się wampirem, kimś z American Horror Story lub innym krwawym kostiumem, który sprawi, że krew napompuje ci się w Halloween.

Jak zrobić sztuczną krew

Ta czysta, rzadka krew jest idealna do kapania i rozpryskiwania. W dodatku była najłatwiejsza do zrobienia spośród wszystkich przetestowanych przez nas przepisów.

Jak zrobić sztuczną krew bez barwnika: Zastąp sok z buraka lub granatu w miejsce zamiast barwnika spożywczego. Możesz również użyć czerwonego Kool Aid lub galaretki, koncentratu pomidorowego, ponczu owocowego lub syropu truskawkowego.

Jak zrobić sztuczną krew bez barwnika?

Jak zrobić sztuczną krew do ubrań

Ta ciemniejsza, lepka krew jest stworzona do mazania (á la zasłona prysznicowa w Psychozie). Może też wyglądać na naprawdę ociekającą krwią, ale nie kapie na wszystkie strony. Aby zrobić ubrania lub powierzchnie pokryte zaschniętą krwią, wystarczy użyć suszarki do włosów.

Ta krew zawiera detergent i NIE JEST jadalna, więc powinieneś unikać nakładania jej bezpośrednio na skórę. Świetnie nadaje się do oblania sukni balowej w stylu Carrie lub fartucha laboratoryjnego dla szalonego naukowca.

Jak zrobić Sztuczne Flaki

Aby nadać teksturę wnętrznościom, możesz użyć wszystkiego, od masła orzechowego po płatki owsiane. My poszliśmy bardziej ekstremalnie, dodając cienkie paski papieru toaletowego, które najlepiej imitowały wygląd narządów życiowych. Po tym, jak zostałem pokryty sztuczną krwią i wnętrznościami, postanowiłem przetestować moje fałszywe obrażenia i wysłałem mamie (kobiecie, która nie daje się łatwo oszukać) zdjęcie: Jak zrobić sztuczną krew i wnętrzności?

Jak zrobić sztuczne strupy

To była nasza ulubiona i najbardziej realistycznie wyglądająca mieszanka krwi. Lekko ściemnieje po wyschnięciu, a jej konsystencja będzie się poprawiać w miarę schnięcia, więc nie krępuj się zrobić jej ok. godzinę przed czasem. Gruboziarnista konsystencja dodanych płatków cebuli nadaje jej wygląd “strupów”

Więcej sposobów na krew..

Podrobiona krew może okazać się bardzo przydatna, jeśli nie czujesz się na tyle upiornie, aby użyć prawdziwej. Ale konsystencja i kolor sztucznej krwi mogą być różne, w zależności od rodzaju przepisu, którego używasz. Poświęciliśmy wiele czasu, aby stworzyć te przepisy od podstaw. Pokażemy ci, jak zrobić różne rodzaje sztucznej krwi do noszenia, kapania i ogólnego przerażania przyjaciół.

Jasnoczerwona krew w butelce z rozpylaczem

Jest to jeden z najprostszych przepisów na sztuczną krew. Ponieważ jest na bazie wody, świetnie nadaje się do napełnienia butelki z rozpylaczem i spryskania kostiumu zombie i makijażu lub ścian nawiedzonego domu. nawiedzonego domu. Pamiętaj, że czerwony barwnik spożywczy plami, więc nie spryskuj nim niczego, co chcesz później wyczyścić.

Ciemna, cienka krew

Ta ciemnoczerwona krew ma rzadką konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozpryskuje i wygląda jak stara krew na ubraniu. wyglądać jak stara krew na ubraniu. Aby rozpryskać krew, zanurz pędzel w mieszaninie, a następnie stuknij pędzlem w miejsce, które ma być pokryte krwią.

Realistyczna sztuczna krew

Aby uzyskać realistyczny wygląd, krew musi mieć więcej kolorów niż czysta czerwień. Baza z syropu kukurydzianego nadaje tej recepturze odpowiednią grubość, ale jest też lepka. Z małymi drobinkami paskudztwa, jest to jeden z najbardziej obrzydliwych przepisów na krew, jakie wymyśliliśmy. Zawiera płatki cebuli, aby nadać jej dodatkowy efekt strupów i odłamków. Dodaj więcej płatków cebuli, aby było bardziej zbite.

Fałszywe mięso

Skrobia kukurydziana to magiczna rzecz. Tutaj użyjesz jej do stworzenia gumowatego mięsa, które dodasz do swoich obrzydliwych przepisów na krew. Jest to również delikatny środek, więc postępuj zgodnie z instrukcją mieszania, aby uzyskać dobrą konsystencję.

Będziesz potrzebował

Dodaj całą skrobię kukurydzianą do miski. Dodaj tylko 2 łyżki wody. Wymieszaj. Dodaj 2 krople barwnika spożywczego. barwnika spożywczego. Wymieszaj. Dodaj jeszcze 2 łyżki wody i kolejną kroplę barwnika spożywczego, wymieszaj. Dodaj 1/4 łyżki wody. Mieszaj, aż uzyskasz dobrą, gumowatą konsystencję, a następnie dodaj kakao jako ostatni składnik. Będziesz musiał docisnąć masę do ścianek miski, aby ją wymieszać. Użyj tych mięśni!

Grubo ociekająca krew

Cienka krew nie wygląda zbyt dobrze, gdy chcesz, aby po ścianie spływały ci krople lub kapała na twarz. Skorzystaj z tego przepisu na gęstą krew, aby stworzyć powolny strumień gore.

Fałszywe strupy

Te strupy są tak obrzydliwe, że twoja mama nie będzie miała nic przeciwko, jeśli będziesz je rozdrapywać. Dodatek płatków cebuli w tym przepisie sprawi, że strupki będą super obrzydliwe. Nałóż mieszankę na skórę, pamiętając o tym, że czerwony barwnik spożywczy pozostawi lekką plamę po usunięciu strupa. Gdy strup wyschnie, będzie wyglądał na ciemniejszy, a grudki staną się bardziej widoczne.

Wykonaj sztuczną kiszkę.

Fałszywe flaki

Ta gruba substancja może być użyta do wystraszenia gości imprezy Halloween. Umieść ją w miseczkach na stole lub polej nią kupione w sklepie odcięte głowy i tym podobne rzeczy.

Aby zrobić to coś, wystarczy przygotować porcję naszej receptury na Obrzydliwą Krew i kawałek Sztucznego Mięsa. Zrób dwa razy więcej Sztucznego Mięsa niż Obrzydliwej Krwi. Wrzuć kawałki sztucznego mięsa do krwi. Jeśli masz więcej krwi niż ciała, otrzymasz krew, która ma marmurkowy różowy odcień i zastyga w połowie przepływu.

Dodaj komentarz