Strój dla mężczyzny na wyjście do klubu

Strój dla mężczyzny na wyjście do klubu

To nie prawda, że do klubu stroją się tylko kobiety. Mężczyźni również uwielbiają być w centrum uwagi i doskonale wyglądać, przyciągając w ten sposób wzrok dziesiątek kobiet na parkiecie. Zdarza się, że przed wyjściem na imprezę to panowie więcej czasu spędzają w łazience. By ustrzec się przed popełnieniem imprezowego faux-pas, koniecznie podążajcie za kilkoma wskazówkami dotyczącymi ubioru.

Koszula czy t-shirt
Jeśli chcecie zrobić wrażenie na kobietach, wybierzcie koszulę. One uwielbiają mężczyzn z kołnierzykami. Kojarzą się im z codzienną elegancją i stylem. Rozpięty jeden lub dwa guziki pod szyją dodadzą Wam nonszalancji. Koszulka też się sprawdzi, jednak bardziej jeśli idziecie na imprezę w gronie znajomych, bez nadziei na spotkanie tej jednej jedynej. Nie twierdzimy jednak, że nie istnieją kobiety, które nie lubią mężczyzn w t-shirtach! W nich także możecie zrobić piorunujące wrażenie! Wystarczy jeszcze zadziałać mimiką twarzy. Błysk w oku, piękny uśmiech i dziewczyna będzie Wasza.

Jeansy czy dresy
Mężczyzna w dresach nie zostanie do klubu wpuszczony. Na wejściu selekcjoner od razu powie, że jest to strój nieodpowiedni i bramka zostanie dla niego zamknięta. Najlepszym rozwiązaniem będą klasyczne jeansy, które pasują zarówno do t-shirtów jak i eleganckich koszul. Krój możecie wybrać już sami, jednak zwróćcie uwagę by nie były to bardzo szerokie spodnie, w których Wasze szczupłe nogi się wręcz topią. Co więcej – kobiety wcale ich nie lubią! To chyba dobry argument, prawda?

Buty
Tutaj istnieje kilka możliwości. Po pierwsze, odłóżcie do szafy wszystkie w białym kolorze. To również zdyskwalifikuje Was na wejściu podczas kontroli selekcjonerskiej. Najlepszym rozwiązaniem będą buty wygodne! W końcu macie przetańczyć w nich całą noc, a być może także odprowadzić jakąś piękną niewiastę do domu, ponieważ nie przyjechał jej tramwaj. Wszystko może się zdarzyć, prawda? Mogą to być trampki, lub eleganckie buty. Sportowe także przejdą, jednak unikajcie jasnych kolorów.

Perfumy
To absolutny must have każdego mężczyzny! Podczas tańca każdy się poci. Aby zapobiec nieprzyjemnemu zapachowi, najlepsze będą intensywne, męskie perfumy. Zatuszują nie tylko zapach, ale będą doskonałymi feromonami dla poznanych kobiet. Poważnie! Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy pięknie pachną. Zapach sprawia, że podążają za nim niczym królik za marchewką. Uważajcie tylko, aby nie przesadzić! Od nadmiaru perfum zaczyna boleć głowa i wówczas panie będą omijać Was szerokim łukiem. Jeśli chcecie tego uniknąć i wciąż cieszyć się wianuszkiem zainteresowanych, koniecznie zadbajcie o ten drobny szczegół.

Dodaj komentarz