Obrazy “krajobrazy” do salonu i nie tylko

Obrazy “krajobrazy” do salonu i nie tylko

Każdemu z nas należy się chwila wytchnienia. Nie da się zaprzeczyć, że otoczenie, w którym przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Szczególnie nasze mieszkanie, w którym spędzamy najwięcej czasu. Warto więc zadbać o dodatki, które przeniosą nas w ulubione miejsca i wprawią w dobry nastrój. Takim rozwiązaniem są obrazy “krajobrazy”, które świetnie wkomponują się w wystrój zarówno salonu, jak i sypialni. 

Fotoobrazy na płótnie – jak powstają? 

Fotoobrazy na płótnie to popularny rodzaj dekoracji. Są estetyczne, oryginalne i nadają pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Co więcej, obrazy “krajobrazy” przenoszą nas w dalekie zakątki i patrząc na dekorację, możemy przenieść się myślami na przykład na rajską plażę, czy w zapierające dech w piersiach góry. Jak powstają takie dekoracje? 

Chociaż nazwa może być trochę myląca, fotoobrazy nie są malowane. Za to na płótno nadrukowywane jest zdjęcie w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu powstaje efekt obrazu, który w rzeczywistości jest zdjęciem. To prosty sposób na wykonanie spersonalizowanej dekoracji. Fotoobrazy z krajobrazem możemy wybierać z już gotowych propozycji lub zamówić projekt ze zdjęciem wykonanym przez nas. To prosty sposób na zachowanie najlepszych wspomnień. Dzięki temu za każdym razem, kiedy spojrzymy na obraz, przeniesiemy się w wakacyjne klimaty. 

Do nadrukowania obrazu na płótno wykorzystywane są specjalne drukarki. Zdjęcie pokrywa całe płótno, które następnie naciągane jest na drewnianą ramę. Dzięki temu końcowy efekt jest trójwymiarowy. Fotoobrazy możemy umieścić w każdym pomieszczeniu, nawet sypialni i pokoju dziecięcym. Tusz nie emituje szkodliwych związków chemicznych i w dodatku jest bezwonny. 

Gdzie powiesić fotoobraz? 

Fotoobraz to rozwiązanie zarówno do salonu, sypialni, jak i kuchni czy dużej łazienki. Dzięki temu dodatkowi urozmaicimy aranżację i nadamy pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Co więcej, fotoobraz na płótnie to świetny pomysł na prezent. Możemy umieścić na nim wspólnie zdjęcie z wyjazdu, które będzie przypominać osobie obdarowywanej o miłych wspomnieniach. 

Fotoobraz na płótnie sprawdzi się także w pokoju dziecięcym. Ciekawym pomysłem jest na przykład kwiecista łąka czy krajobraz górski. Do sypialni natomiast możemy wybrać obraz z zachodem słońca na plaży lub inny uspokajający krajobraz, który przeniesie nas w miejsce pełne spokoju i relaksu. Taki dodatek będzie pasować również do salonu. Dzięki niemu możemy stworzyć przyjemny kąt do odpoczynku i przyjmowania gości. 

Dodaj komentarz