Kuchenka gazowa do małego mieszkania. Sprawdź propozycje od Solgaz

Kuchenka gazowa do małego mieszkania. Sprawdź propozycje od Solgaz

Nowoczesne technologie zrewolucjonizowały również wyposażenie kuchenne, które bardzo często jest funkcjonalne i eleganckie. Jednym z nich są ceramiczne płyty gazowe do zabudowy, umożliwiające szybko i smacznie przygotować wiele potraw. Przekonaj się, która kuchenka gazowa sprawdzi się w małym mieszkaniu. Poznaj najlepsze propozycje przygotowane przez polską firmę Solgaz!

  1. Kuchenka gazowa do małego mieszkania
  2. Gaz pod szkłem, czyli płyta gazowa bez płomieni
  3. Gaz na szkle, czyli połączenie tradycji i nowoczesności

Kuchenka gazowa do małego mieszkania

Małe metraże wymagają sprawdzonych i bardzo funkcjonalnych rozwiązań, które na każdym kroku będą wspierać użytkownika małego mieszkania. Jednym z wielu ciekawych rozwiązań do tego typu wnętrz są eleganckie kuchenki gazowe, jakie posiada w swoim asortymencie Solgaz. Warto podkreślić, że są urządzenia bez których można się obejść w małej kuchni. Jednak kuchenka gazowa do nich nie należy! Na rynku dostępnych jest wiele wariantów tego urządzenia, które można dopasować do własnych oczekiwań pod względem funkcjonalności, rozmiaru, kształtu oraz kompaktowych rozwiązań. W trakcie dokonywania wyboru warto wziąć pod uwagę także najnowocześniejsze technologie, jakie zastosowano między innymi w płycie gazowej bez płomieni. Istotna jest również trwałość, jakość oraz bezpieczeństwo, które niewątpliwie wyróżnia markę Solgaz na tle innych producentów.

Gaz pod szkłem, czyli płyta gazowa bez płomieni

Kuchenka gazowa to niezbędne wyposażenie nawet niewielkiej kuchni. W ofercie sklepu Solgaz można znaleźć bardzo atrakcyjną propozycję, mianowicie płytę gazową bez płomieni. Dostępna jest ona w wielu wariantach różniących się przede wszystkim wielkością oraz ilością palników, co pozwala w maksymalny sposób dopasować do własnych potrzeb oraz przestrzeni. Warto podkreślić, że zastosowane w tej płycie rozwiązanie należy do bardzo unikatowych. Produkty te charakteryzuje wysoki poziom bezpieczeństwa, estetyczne wykonanie oraz funkcjonalność. Kuchenki te są niezwykle łatwe w czyszczeniu, ponieważ ich powierzchnia jest pokryta w całości ceramiczną powierzchnią. Dlatego też brud nie ma się gdzie osadzać, a pojawiające się zabrudzenia można w szybki sposób usunąć. Kolejną zaletą tego urządzenia jest oszczędność, ponieważ zastosowane tu rozwiązania pozwalają zmniejszyć zużycie gazu w granicach 50% w porównaniu z tradycyjnymi kuchenkami.

Gaz na szkle, czyli połączenie tradycji i nowoczesności

Dla osób ceniących sobie tradycyjny wygląd oraz nowoczesny design przygotowano w ofercie Solgaz płytę, gaz na szkle. Produkt ten charakteryzuje minimalizm, a także funkcjonalne rozwiązania. Wśród nich należy wymienić możliwość zabudowania kuchenki, dostępność dwudziestu pięciu poziomów mocy oraz możliwość wyboru funkcji automatycznego gotowania. Model ten posiada również funckję: booster (pozwala on zwiększyć moc palnika, dzięki czemu przyspiesza się przygotowanie potrawy), timer (wyłącza palnik po zadanym czasie) oraz pauza (gdy na chwilę trzeba wyjść z kuchni).

Proponowane rozwiązania doskonale sprawdzą sięw zarówno w małych, jak i większych mieszkaniach. Tak spora różnorodność pod względem wielkości, funkcjonalności oraz nowoczesnych rozwiązań pozwala dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb. Należy podkreślić, że miłośnicy klasycznego designu oraz bardziej tradycyjnego z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Kuchenki gazowe Solgaz doskonale odnajdą się w wielu stylach i wnętrzach. Przekonaj się już dziś, jakie atuty posiada ich asortyment!

Dodaj komentarz