Szampon oczyszczający. Czy warto go używać?

Szampon oczyszczający. Czy warto go używać?

Szampon oczyszczający uwalnia Twoje włosy od niezliczonych osadów i nadmiaru produktów do włosów, które gromadzą i duszą włókna. Maseczki, lakiery, woski do stylizacji, żele to produkty, które po pewnym czasie zasłaniają łuski włosów. To nie znaczy, że musisz się bez nich obejść. Wystarczy, że wprowadzisz nowe nawyki do swoich włosów, np. szampon oczyszczający.
Czy twoje włosy się kleją? Czy wasze produkty wydają się tracić swoją skuteczność? Ten szampon oczyszczający jest stworzony dla Ciebie: detoksykuje i drapie (choć delikatnie: na zasadzie peelingu) skórę głowy i długości, aby przywrócić jej witalność.

Po co robić szampon oczyszczający?

Twoje włosy osiągają nasycenie, osiągnęły krytyczny i alarmujący etap: włosy nie oddychają i zabiegi nie przynoszą już żadnych efektów. Włosy są jak hermetyczne, zabarykadowane. Wyjaśnienie Twoich włosów jest więc niezbędne. Szampon oczyszczający pozbędzie się pozostałości i innych uporczywych śladów, które blokują dotlenienie Twoich włosów i de facto ich wzrost.
Chcesz odzyskać naturalne włosy? By zainicjować prawdziwy powrót do źródła? Detoksykacja? Tutaj jest odporność na wyeliminowanie szkodliwych substancji nagromadzonych podczas lat pooperacyjnych, farbowania i innych zabiegów. Dzięki szamponowi oczyszczającemu włosy, będziesz mogła dokładnie przeczesać swoją niekiedy burzliwą przeszłość i wrócić na ścieżkę, mając skórę głowy zdrowszą niż kiedykolwiek. Dlaczego trzeba wyjaśniać włosy od nasady aż po końce? Głęboko oczyścić włosy, aby codzienna pielęgnacja (szampon, balsamy, odżywki) nie osłabiła ich działania.

Jakie są zalety tej metody oczyszczania włosów?

1. Twoja skóra głowy będzie oczyszczona i wolna od zanieczyszczeń.
2. Twoje naturalne włosy będą oddychać i rosnąć.

Jak używać szamponu oczyszczającego?

Uwaga: Nie należy stosować go co tydzień, ponieważ szampon oczyszczający jest bardziej agresywny niż klasyczny szampon. Używany od czasu do czasu, ożywi włosy. (raz w miesiącu, lub raz na dwa miesiące). Nie należy go nadużywać, w przeciwnym razie włosy będą suche, kruche i mogą podrażniać skórę głowy (łój występuje w małych ilościach), nie wspominając o uczuciu mrowienia.
Po użyciu szamponu oczyszczającego, Twoje włosy kręcone lub kręcone będą miały tendencję do lekkiego wysuszenia. Nie ma się czym martwić, to normalne. Aby zrekompensować tę małą niedogodność, musisz nawilżyć włosy za pomocą naturalnych olejków.

Szampon oczyszczający, dla kogo?

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli używasz produktów do włosów zawierających silikon lub jeśli nakładasz na włosy produkty do pielęgnacji. Najczęściej używane szampony zawierają środki uplastyczniające, które działają jak powłoka na włókno. Szampon oczyszczający jest również skuteczny na włosy tłuste. Pomaga neutralizować nadmiar sebum. Jeśli mieszkasz w zanieczyszczonym środowisku miejskim, szampon oczyszczający pomoże Ci również pozbyć się uporczywego brudu.

Jeśli Twoje włosy są wilgotne z powodu uprawiania sportu. Jeśli ćwiczysz pływanie, nurkowanie lub inną działalność nautyczną. Ten szampon odciąży Twoje włosy, usuwając chlor i uparte resztki włosów.

Szampon oczyszczający będzie dla ciebie bardzo użyteczny.

1. Jeśli systematycznie używasz produktów do stylizacji, kończą się one zdławieniem Twoich włosów. Szampon oczyszczający napowietrza włosy, uwalniając je od tego utrudnienia: będziesz mogła ponownie użyć swoich produktów pielęgnacyjnych, aby uzyskać optymalne rezultaty.
2. Twoja skóra głowy ma nadmierną produkcję sebum, a korzenie szybko się regenerują.
3. Pomocny jeśli masz kręcone włosy, warkocze lub warkocze.
4. Użyteczny kiedy często stosujesz odżywkę zamiast szamponu.

Szampon oczyszczający, aby wydobyć kolor.

Ten rodzaj szamponu może lekko rozjaśnić Twój kolor, jeśli Twoje włosy są farbowane na półtrwałość. Zmiękczy, wytłumi, “usunie” kolor zbyt jasny, zbyt ciemny. Pozwala na wysunięcie się kolorowych pigmentów, a tym samym ich eliminację. Szampon oczyszczający jest również przydatny do przygotowania włosów przed farbowaniem, jeśli spłuczesz je na swój naturalny kolor.

 

Dodaj komentarz