Modne garnitury na każdą okazję

Modne garnitury na każdą okazję

Garnitury męskie to bardzo interesujący rodzaj odzieży. Jakie są współczesne trendy w ich tworzeniu? Które zdobywają popularność i dlaczego? Odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule. Miłej lektury!

Najmodniejsze garnitury męskie

Obecnie najmodniejszymi garniturami męskimi są takie, których krój nazywany jest z angielska slim fit, czyli dopasowane do figury. Nie są to jednak garnitury dla każdego typu sylwetki. Korzystniej wyglądają w nich szczupli mężczyźni. Panowie umięśnieni lub z nadwagą nie będą czuć się w takim garniturze dobrze, ponieważ będzie on krępował ich ruchy.

Modne garnitury męskie Dastan są dopasowane do ciała, natomiast garnitury z dawnych lat mają więcej miejsca dla ciała. Każdy garnitur musi być jednak odpowiednio dobrany, aby nie krępował ruchów i był wygodny. Projektowanie współczesnych garniturów bazuje na wykorzystywaniu oryginalnych wzorów na podszewkach i w poszetkach, czyli na przykład wzorów z motywami roślinnymi, kwiatowymi. Garnitury uniwersalne mają jednak barwę czarną, granatową lub szarą.

Garnitury na wesele

Aby garnitur był modnym garniturem na wesele, należy dobrać go stosownie do stylu wydarzenia. Jeśli bowiem wydarzenie jest tematyczne, nie przyjdziemy w tradycyjnym ubiorze i vice versa, jeśli okazja jest uroczysta, formalna i tradycyjna, strój powinien również takim być.

Garnitury ślubne są sprzedawane wraz z kamizelkami. Kamizelki raczej wychodzą z użycia, ale często spotyka się je na specjalnych okazjach. Kamizelka, spodnie oraz marynarka będą miały identyczną kolorystykę w takim zestawie. Współcześnie jednak coraz częściej da się zauważyć mężczyzn ubranych w garnitury w kratę, które wyróżniają ich na tle innych mężczyzn. Nawiązują również do klimatów retro.

Bardzo rzadko spotykane są garnitury dwurzędowe, niemniej da się je zauważyć. Muszą być one jednak dopasowane w talii, by wyglądały zadowalająco i estetycznie. Często spotyka się garnitury, których dodatki są dopasowane stylem i kolorystyką do ubioru panny młodej.

Uwaga: na weselu zawsze sprawdzi się czerń. Nigdy nie wychodzi z mody i jest uniwersalna, elegancka i dodaje klasy.

Dodaj komentarz