Jakie usługi świadczy pomoc drogowa

Jakie usługi świadczy pomoc drogowa

Każdemu, nawet najlepszemu kierowcy może się czasem przytrafić kolizja lub awaria auta na trasie. Zazwyczaj jest to sytuacja, której towarzyszy duży stres, który może być potęgowany przez fakt, że do takiego zdarzenia doszło za granicą. Zobacz jak poradzić sobie w takiej sytuacji i jakie usługi świadczy laweta Magdeburg, która może pomóc Ci, jeśli do kolizji doszło na terenie Niemiec.

Holowanie samochodu

Niestety nie zawsze awarię auta da się naprawić na miejscu. Wpływ na to mają między innymi warunki atmosferyczne, miejsce, w którym samochód uległ awarii, a także przede wszystkim rodzaj usterki, z jaką mamy do czynienia. Czasem niezbędne jest przetransportowanie samochodu do warsztatu, w którym auto zostanie naprawione w profesjonalny sposób, sprzętem, którego nie sposób użyć podczas prób naprawy auta w terenie. W sytuacji, w której auto uległo awarii na terenie Niemiec, o wiele lepiej jest zdecydować się na holowanie go do naszego kraju przez Polską firmę. Zaoszczędzimy dzięki temu na kosztach naprawy i holowania, które u naszych zachodnich sąsiadów są bardzo duże.

Laweta

Laweta Magdeburg może przydać nam się w momencie, gdy chcemy przewieźć samochód z Niemiec do Polski. Nie ważne czy jest to spowodowane kolizją i tym, że auto odmówiło posłuszeństwa czy zakupem auta, które trzeba przewieźć do Polski. Pomoc drogowa w swojej ofercie posiada również lawetę, dzięki której w szybki i bezpieczny sposób można przetransportować auto, przyczepę, ciągnik, bus, a nawet kamper. To usługa, która przyda się szczególnie osobom, które nie mają ważnego przeglądu technicznego lub ich auto uległo awarii, przez którą nie można przetransportować auta za pomocą tradycyjnego holowania.

Warsztat

Wbrew pozorom pomoc drogowa nie tylko holuje auta i przewozi je na lawecie. Większość firm posiada także swój własny warsztat, w którym można dokonać podstawowej diagnostyki i naprawy pojazdu. W przypadku kolizji lub uszkodzenia auta w Niemczech warto poprosić o pomoc Polską firmę. Przetransportowanie auta do Polski i jego naprawa w warsztacie będzie w większości przypadków tańsza niż skorzystanie z Niemieckiego warsztatu. W warsztatach pomocy drogowej można liczyć na przystępne ceny usług, dostęp do części samochodowych oraz profesjonalizm, który niezbędny jest podczas sprawnej naprawy samochodu.

Jak widzisz, pomoc drogowa nie zajmuje się jedynie holowaniem auta z punktu A do punktu B. Możemy liczyć na kompleksową usługę, która będzie dopasowana do naszych potrzeb i przystępna cenowo.

Dodaj komentarz