W Niemczech panuje moda na przedłużanie włosów

W Niemczech panuje moda na przedłużanie włosów

Wiele kobiet marzy o tym, aby mieć gęste i długie włosy. Niestety ich zapuszczanie to długotrwały proces, który trwa latami, a i tak nie zawsze przynosi pożądane rezultaty. Nie każda kobieta jest bowiem posiadaczką grubych i lśniących włosów, które rosną w szybkim tempie. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem może okazać się ich przedłużanie w salonie fryzjerskim. Taką metodę upiększania swojej fryzury bardzo polubiły Niemki, które coraz chętniej decydują się na zmianę swojego wizerunku za pomocą doczepianych włosów. Nie jest to jednak trend, który doceniły tylko one. Obecnie przedłużanie włosów jest modne w bardzo wielu krajach. Zobacz, na czym ono polega i kto może się na nie zdecydować.

Na czym polega przedłużanie włosów?

Dzięki przedłużaniu włosów w zaledwie parę godzin możemy zmienić swoją fryzurę nie do poznania. Z krótkich i rzadkich pasm możemy zrobić bujną fryzurę z długością do pasa. Doczepianie włosów polega na mocowaniu do prawdziwych włosów sztucznych pasm. Jest to całkowicie bezbolesny zabieg, który dobrze wykonany nie powinien niszczyć naturalnej fryzury. To, jak będzie wyglądał cały ten zabieg, zależy od tego, na jaką metodę przedłużania się zdecydujesz.

Obecnie istnieje bowiem kilka różnych metod na doczepienie włosów i każda z nich charakteryzuje się innymi rezultatami. Specjalista do włosów przedłużanych podczas konsultacji doradzi Ci, która metoda przedłużania włosów będzie dla Ciebie najlepsza. Weźmie on pod uwagę Twoje oczekiwania, ale także aktualny stan Twojej fryzury.

Kto może skorzystać z zabiegu przedłużania włosów?

Zabieg przedłużania włosów jest skierowany przede wszystkim do kobiet, które marzą o tym, aby zmienić coś w swoim wizerunku. Jeśli do tej pory Twoim największym kompleksem były krótkie i rzadkie włosy, to możesz to zmienić z pomocą przedłużania. To też dobry pomysł, jeśli jesteś niecierpliwa i nie chcesz czekać, aż Twoje włosy same urosną. Włosy można przedłużyć nawet o 60 cm jednak to, o ile ostatecznie będą one dłuższe, zależy od struktury i stanu naturalnych włosów, a także od ich aktualnej długości.

Tak jak już wspomnieliśmy, specjalista w tej dziedzinie sam oceni jaka metoda przedłużania oraz długość włosów najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Jeśli chodzi o metody przedłużania włosów, to można wyróżnić: keratynową, laserową, micro rings, ultradźwiękową i kanapkową. Oczywiście taką usługę należy pozostawić w rękach specjalisty, który wie, jak poprawnie przedłużyć włosy, aby wyglądały pięknie, ale także nie szkodziły naturalnym kosmykom.

Dodaj komentarz