Internetowy skup książek – Sosnowiec, działający na terenie całej Polski

Internetowy skup książek – Sosnowiec, działający na terenie całej Polski

Częste kupowanie nowych książek ma to do siebie, że wzbogaca domową bibliotekę i tym samym ogranicza miejsce na półkach. W efekcie coraz trudniej znaleźć miejsce dla nowych i potrzebnych pozycji literackich, które znosimy do domu. Rozwiązania są dwa: albo powiększymy domową biblioteczkę, co nie zawsze jest możliwe, albo zrezygnujemy z części nieczytanych pozycji i np. je sprzedamy.

Drugie rozwiązanie wydaje się korzystniejsze – zwłaszcza gdy mamy książki, do których od lat nie zaglądamy i z których raczej nie planujemy już korzystać. Niepotrzebne pozycje literackie możesz sprzedać w antykwariacie lub skupie książek. Naszym zdaniem druga opcja jest wygodniejsza i korzystniejsza. Dlaczego? Już wyjaśniamy!

Skup książek – Sosnowiec o zasięgu ogólnopolskim

Internetowy skup książek – Sosnowiec SkupSzop to wygodne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim i sprawnym pozbyciu się niepotrzebnej literatury. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz dokonać wyceny online oraz sprawdzić, czy SkupSzop będzie zainteresowany odkupieniem od Ciebie książek.

Wystarczy do tego kod ISBN książki, który znajdziesz nad kodem kreskowym. Kod możesz przepisać ręcznie albo zeskanować aplikacją pobraną na Androida. Dzięki temu już po kilku sekundach będziesz wiedział czy skup odkupi od Ciebie książkę – a jeżeli tak, to za ile. Tym sposobem możesz szybko wycenić dowolną ilość książek. SkupSzop określa jednak minimalną kwotę wartości sprzedanych pozycji literackich, która wynosi 40 zł.

Z usługi SkupSzop możesz korzystać bez względu na to, gdzie mieszkasz. Skup działa na terenie całej Polski – od pomorza aż po podkarpacie. Online możesz nie tylko sprzedawać książki, ale także je kupić.

Wyceniłem książki… Co dalej?

Po podjęciu decyzji związanej ze sprzedażą książek pozostaje Ci podanie danych niezbędnych do sprzedaży. Na tym etapie podajesz również dane do wpłaty pieniędzy. Co ciekawe SkupSzop umożliwia przekazanie całego Twojego zysku na jedną z fundacji – WOŚP lub PAH. Bez względu na wybór wpłata środków nastąpi w ciągu 24 godzin – licząc od czasu zweryfikowania przesyłki. O wypłacie środków zostaniesz poinformowany przez SMS-a.

Kwestie związane z nadaniem paczki również są korzystne dla sprzedającego. Możesz samodzielnie nadać paczkę, albo poprosić o zamówienie przez SkupSzop kuriera. Nie zostaniesz przy tym obarczony kosztem odebrania paczki. Jeżeli zdecydujesz się nadać przesyłkę samodzielnie, wówczas kwota Twojej wypłaty zostanie powiększona o 7 zł. Jak zatem widzisz korzystanie z internetowego skupu książek SkupSzop jest proste, wygodne i praktyczne.

Dodaj komentarz