Metody na tańsze kosmetyki

Metody na tańsze kosmetyki

Zadbane: skóra, włosy i paznokcie to dziedzina, w której specjalizują się przede wszystkim panie. To także one przodują w skutecznych metodach w temacie, jak zadbać o urodę, ale nie przepłacać. Zdradzamy kilka prostych metod.

Dlaczego dbanie o urodę jest takie ważne?

Bywa, że panie nie potrafią wyjść do sklepu spożywczego wcześniej nie umalowawszy się czy nie założywszy najnowszej kupionej bluzki. Jest to spowodowane chęcią zwrócenia na siebie uwagi. Po za tym podkreślanie atutów swojej urody, praktykowane jest również przed kobiety, którym paradoksalnie … brakuje często wiary w swoją atrakcyjność. Panie dbają też o swój wygląd – czasami w dość przesadny sposób – ponieważ stoją na stanowisku, że to właśnie fryzura, nowy ciuch czy też umalowane na ciekawy sposób paznokcie, stanowią o tym czy jest się atrakcyjnym czy też nie. O swoją urodę dbają też bardziej panie, które właśnie przeszły spektakularną przemianę na przykład schudły lub otrzymały bardzo wysokie stanowisko.

Dbanie o urodę a finanse

Większości z pań może wydawać się to niemożliwe, aby tanio zadbać o swoją urodę, dlatego też bardzo często z tego rezygnują. Jeśli jednak bliżej przyjrzeć się temu tematowi, takie obawy mogą okazać się zupełnie nie na miejscu. oto najbardziej sprawdzone metody na tanie dbanie o urodę:

Kupuj produkty w mini – opakowaniach

Ta zasada dotyczy szczególnie tych produktów, które panie chcą dopiero przetestować. Są one o połowę tańsze od swoich oryginałów, a pozwalają zapoznać się z zapachem i konsystencją, co dla wielu pań ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o wybór danego preparatu.

Korzystaj z promocji

Aby ich nie przegapić, dobrze jest ściągnąć aplikację drogerii czy apteki na smartfona i włączyć opcję powiadomień. Dobrą praktyką jest też zapisanie się do newslettera, który będzie przychodził na naszą skrzynkę pocztową. Warto też pamiętać, że promocje najczęściej pojawiają się na początku i pod koniec każdego nowego miesiąca. Wtedy ceny produktów do pielęgnacji urody potrafią zaskoczyć naprawdę przyjemnymi rabatami.

Bierz udział w konkursach na testerkę kosmetyczną

Informacji o tego typu akcjach, najlepiej poszukiwać na portalach o urodzie czy blogach urodowych. Testerki poszukiwane są również za pośrednictwem profili na portalach społecznościowych takich, jak Instagram czy Facebook. Bardzo dużo informacji o tego typu naborach znajdziemy na stronie wizaż.pl.

Szukaj kosmetyków w … swojej kuchni

Okazuje się, że wiele ze stosowanych, na co dzień przypraw kuchennych typu oliwa z oliwek, kawa czy majonez, mogą nam również pomóc w utrzymaniu pięknego wyglądu. Informacji na temat tego, jak zrobić domową maseczkę na cerę czy maskę na włosy, warto szukać w kolorowych czasopismach dla pań. Gotowe przepisy znajdziemy również w sieci. Są one też obecne w pismach branżowych, jak i tych poświęconych zdrowemu stylowi życia.

Poszukaj dodatkowych środków

Nie musisz od razu zacząć toczyć w domu czy z samą sobą batalie o zasoby portfela. Wystarczy, że sięgniesz po zastrzyk gotówki składając wniosek o jego „zaaplikowanie” drogą internetową. O tym, kiedy zwrócisz zaciągnięte zobowiązanie decydujesz sama. Nie musisz przy tym zdradzać, na jaki cel chcesz spożytkować fundusze.

Dodaj komentarz