Jak dostać kredyt bez zdolności kredytowej?

Jak dostać kredyt bez zdolności kredytowej?

Ciągle pojawiają się nowe wydatki, a tobie brakuje pieniędzy? Chciałbyś wziąć kredyt, ale boisz się, że nie posiadasz zdolności kredytowej? Spokojnie, jeszcze nie wszystko jest stracone. Prawdą jest, że każda osoba starająca się o kredyt w banku poddawana jest dokładnej ocenie i analizie. Sprawdza się jej zarobki, rodzaj umowy, ilość zobowiązań finansowych, a nawet rachunki i koszty utrzymania gospodarstwa domowego. Uzyskanie pożądanego kredytu bez zdolności kredytowej może okazać się kłopotliwe ale nie niemożliwe. Jak uzyskać kredyt bez zdolności kredytowej?

Jak dostać kredyt bez zdolności?

Całe szczęście pożyczka gotówkowa jest możliwa do uzyskania nawet bez zdolności kredytowej. Jednak taki krok wymaga opieki specjalistów. Swoje starania warto zacząć od profesjonalnej konsultacji. Doradcy z kredyty w Zwoleniu pomogą dopasować najlepszą ofertę bankową do twoich możliwości finansowych i ułożą łatwy ratalny program spłat. Raty kredytu ustalane są na podstawie budżetu domowego, który nierzadko wynosi mniej niż minimalna krajowa pensja. Specjaliści w imieniu klienta negocjują umowy z bankami i instytucjami finansowymi. Dzięki czemu Ty, jako klient nie musisz się niczym przejmować. Doradcy finansowi mają również możliwość negocjacji z osobami decyzyjnymi, do których klient normalnie nie ma dostępu. Warto jednak pamiętać, że kredyty uzyskiwane bez zdolności kredytowej są udzielne na stosunkowo niewielkie kwoty. Jest to opcja awaryjna, na przykład gdy przydarzą ci się niespodziewane wydatki. 

Uzyskanie kredytu a zadłużenia

Zaległości w spłatach często wynikają z niedopasowanych do klienta rat. W efekcie łatwo wpaść w spiralę pożyczek, a stąd już prosta droga do niskiej oceny w BIK-u, czy wpisu do KRD. Jednak prawidłowo ustalona wysokość rat sprawi, że klient nie będzie musiał się przejmować jak powiązać koniec z końcem. Wysokość raty kredytu sterowana jest okresem spłat. Pamiętaj, by nie korzystać z ofert pożyczkowych nieznanych instytucji. Przed złożeniem wniosku dokładnie przeczytaj ofertę, a najlepiej sprawdź czy firma, która oferuje pożyczki została wpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych.  

Kredyt bez wychodzenia z domu

Żeby uzyskać kredyt bez zdolności nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy mieć dostęp do Internetu. Wnioski o kredyt bez zdolności można składać online, co z całą pewnością zaoszczędzi trochę cennego czasu. Dla osób niepewnych internetowych formularzy jest też opcja rozmowy telefonicznej z doradcą finansowym z kredyty w Zwoleniu, który przeprowadzi klienta przez każdy etap udzielania pożyczki.

Dodaj komentarz